Piszą o nas

Biurowe giganty będą walczyć o najlepsze firmy, rp.pl 13.05.2016

15.06.2016, 14:29

Nowy budynek z dobrym adresem, wydajna klimatyzacja, jasne wnętrza, biuro urządzone pod klucz na życzenie – to za mało, aby wygrać wyścig o najemców.

Wiedzą o tym i inwestorzy małych, kameralnych biurowców, i deweloperzy budynków gigantów z ponad 100 tys. mkw. powierzchni. Konkurencja jest wielka. Dziś w Polsce powstaje bowiem prawie 1,5 mln mkw. biur. Które z projektów podbiją rynek? Kto wygra lokalny pojedynek gigantów? Zapytaliśmy o to agentów. – Patrząc na listę największych inwestycji w budowie, widzimy, że są to obiekty imponujące skalą, zaawansowane technicznie, przystosowane do każdego rodzaju działalności, w tym do potrzeb sektora usług dla biznesu, dobrze zlokalizowane, dokładnie przemyślane – opowiada Agnieszka Sosnowska, starszy analityk w dziale badań rynku i doradztwa firmy JLL. (…)W Gdańsku wskazuje na Alchemię (realizowana w czterech etapach, które łącznie dostarczą na rynek ponad 80 tys. mkw. powierzchni biurowej oraz usług towarzyszących) (…)

Cały tekst: http://www.rp.pl/Nieruchomosci-komercyjne/305139898-Biurowe-giganty-beda-walczyc-o-najlepsze-firmy.html#ap-2

Projekty

więcej »