Po godzinach / Hobby

Relacja z 11 Rajdu Kaszub Gdańsk Baltic Cup, rozegranego 20-21 czerwca jako 3-ciej eliminacji RSMP

05.08.2015, 10:07

Rajd bardzo fajny, zwłaszcza przez dość odmienne odcinki od tych na południu Polski, o bardzo wielu ‘uciekających’ zakrętach przez szczyty i zmiennych nawierzchniach.

Dodatkowe emocje wynikały z bardzo zmiennej pogody – zdarzało się ze na tym samym odcinku  były bardzo suche i przyczepne partie, nagle przerywane śliskimi zabłoconymi fragmentami i nagłymi ulewami deszczu. Dużo zależało wiec od doboru i uniwersalności opon. Po dobrych wynikach na głównych odcinkach ‘w terenie’ pogorszyliśmy czasy na krótkich odcinkach ‘miejskich’ poprowadzonych wokół stadiony PGE Arena – przy pierwszej pętli za sprawa opon (zupełnie zużytych z tyłu i nie przyczepnych w deszczu), a drugiej z powodów 2 błędów kierowcy i przestrzelenia zakrętów.

Ogólnie z rajdu jesteśmy zadowoleni. Ukończyliśmy go, zebraliśmy nowy bagaż doświadczeń i przywieźliśmy punkty za pierwsze miejsce w klasie HR+30 J

Następna eliminacja to Rajd Rzeszowski na początku sierpnia, w którym udział zapowiadają inni zawodnicy w autach klasy HR+30 !

Po godzinach / HobbyPo godzinach / HobbyPo godzinach / Hobby
 
Po godzinach / HobbyPo godzinach / HobbyPo godzinach / Hobby
 
Po godzinach / HobbyPo godzinach / Hobby

Projekty

więcej »