Po godzinach / Hobby

 • Kula wertykalna

  Kula wertykalna01.10.2015, 10:21

  ‘Kula wertykalna’ tak można nazwać niesamowitą, a zarazem idealną formę jaką tworzy ze sobą mech torfowiec oraz moje ulubione sukulenty :) Dzięki splecionego ze sobą (za pomocą żyłki albo sznurka) mchu torfowca powstaje piękna kula, w którą można bezpośrednio sadzić rośliny - nie tylko sukulenty, mogą to być również storczyki, paprocie czy oplątwy.

  Czytaj więcej »
 • 30 Rajd Karkonoski czyli 2 eliminacja RSMP za nami

  30 Rajd Karkonoski czyli 2 eliminacja RSMP za nami 05.08.2015, 09:36

  Jubileuszowy Rajd Karkonoski, rozegrany w dniach 16-17 maja był bardzo trudny i wyczerpujący ale udany. Charakterystyka odcinków, ciaśniejszych i wolniejszych aniżeli na poprzednim Rajdzie Świdnickim, dużo bardziej sprzyjała naszym możliwościom technicznym i umiejętnościom.

  Czytaj więcej »
 • Mech na ściany... i nie tylko...

  Mech na ściany... i nie tylko...12.12.2014, 14:40

  Każdy z Nas na pewno pragnie mieć kawałek ‘zielonego’ zakątka w swoim mieszkaniu czy domu…lecz nie zawsze znajdzie się czas na pielęgnację roślin. Od niedawna na naszym rynku próbuję się przebić bardzo piękna a zarazem nic nie wymagająca ‘rewolucja’…- zielony mech na ściany.

  Czytaj więcej »
 • Malarstwo Oli Pawłowskiej

  Malarstwo Oli Pawłowskiej12.11.2014, 09:48

  „Czasem dobrze jest się zatrzymać i dostrzec innego człowieka .Spojrzeć na niego inaczej. Poobserwować, przeanalizować. Czasem to kwestia gestów, czy przyjęta poza. I już wiemy...” Aleksandra Pawłowska, architekt.

  Czytaj więcej »
 • Dziewczyny z APA Wojciechowski zdobyły srebro!

  Dziewczyny z APA Wojciechowski zdobyły srebro!30.09.2014, 15:17

  W dniu 20 września, Sztynort-Ogonki, odbyły się Mistrzostwa Polski Architektów w Żeglarstwie. Zespół w składzie: Agnieszka Marach, Agnieszka Kalinowska-Sołtys, Katarzyna Jabłońska-Bida, Joanna Rżysko zdobyły srebrny medal! Gratulacje!

  Czytaj więcej »
 • Agnieszka Konopka – wygrała konkurs!

  Agnieszka Konopka – wygrała konkurs!17.09.2014, 12:33

  5. września br. odbył się finał konkursu organizowanego przez firmę Hansgrohe. Jury pod przewodnictwem Marii Tyniec przyznało nagrodę główną Agnieszce Konopce. Zwyciężył projekt łazienki z wanną dla singla o nazwie ALL AROUND.

  Czytaj więcej »
 • Rewizor na Śląsku. W rolach głównych Maciej Łyczko i Konrad Nieradka

  Rewizor na Śląsku. W rolach głównych Maciej Łyczko i Konrad Nieradka06.12.2013, 11:46

  Pewna klasyka się nie starzeje i nawet po 180 latach nie traci na aktualności. Tym razem Teatr „REMONT” zawitał z „Rewizorem” Mikołaja Gogola (reż. Tadeusz Hankiewicz) do Tych i do Gliwic. W humorystycznej lecz cierpkiej komedii jednej pomyłki gra toczy się o to komu przypadną zaszczyty i władza, a komu bieda i nędza.. ale tak właściwie to kto tu jest kim? W rolach głównych Maciej Łyczko i Konrad Nieradka. Spektakl zostanie wznowiony w lutym.

  Czytaj więcej »
 • 70 Rajd Polski i Verva Street Racing / Top Gear Show 2013

  70 Rajd Polski i Verva Street Racing / Top Gear Show 201310.10.2013, 13:07

  Korzystając z przerwy w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Śląska, nasza załoga wykorzystała wrzesień do zaprezentowania siebie i samochodu w 2 najbardziej medialnych imprezach motoryzacyjnych w Polsce. 13-15 września rozegrany został jubileuszowy 70 Rajd Polski. Impreza będąca jednocześnie eliminacja Mistrzostw Polski, Mistrzostw Litwy i Mistrzostw Europy ściągnęła na Mazury międzynarodową czołówkę zawodników w tym długo wyczekiwanego przez Kibiców Roberta Kubicę.

  Czytaj więcej »
poprzednia strona[1] [2] [3] [4] ... [5]      następna strona

Projekty

więcej »